Movies
Ratings
103
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 2.0
About a BoyRated ★ 1.0
YattermanRated ★ 1.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
The Land of HopeRated ★ 4.0
20th Century Boys: The Last Chapter - Our FlagRated ★ 2.0
20th Century Boys - Chapter 2: The Last HopeRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The Yellow HandkerchiefRated ★ 3.5
Pay It ForwardRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Talk, Talk, TalkRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 3.5
Trick the Movie: Psychic Battle RoyaleRated ★ 3.5
Ping PongRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0