Series
Ratings
39
The Greatest LoveRated ★ 4.0
GleeRated ★ 0.5
Matrimonial ChaosRated ★ 1.0
Beating AgainRated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 0.5
Love RainRated ★ 1.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 0.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
My PrincessRated ★ 1.0
Haikyuu!!Rated ★ 1.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 1.0