Series
Ratings
15
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 5.0
HERO2014Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0
GleeRated ★ 1.5- TrickRated ★ 5.0
GleeRated ★ 2.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Fuzoroi no RingotachiRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 5.0
GochisousanRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 1.5