Movies
Ratings
423
The ChaserRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
SkyscraperRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0