Movies
Ratings
30
Fast FiveRated ★ 4.0
Eden LakeRated ★ 1.0
HulkRated ★ 1.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
The MistRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0