Movies
Ratings
30
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.0
ClickRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 1.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0