Series
Ratings
22
Fist of the North StarRated ★ 4.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0- 少年忍者 風のフジ丸Rated ★ 5.0
- BEAVIS&BUTT-HEAD THE MIKE JUDGE COLLECTIONRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 2.5
- バオー来訪者Rated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 4.5
Stay GoldRated ★ 5.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0- 원한 해결사무소Rated ★ 4.0
- Akihabara@DeepRated ★ 3.0