Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 1.5
The Chosen Season 1Rated ★ 5.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Call It LoveRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 2.0