Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Hear MeRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 0.5
Drowning LoveRated ★ 1.0
CocoRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0