Titles you rated
House of CardsRated ★ 4.5
Goodbye EarthRated ★ 2.0
ShōgunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0