Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5