Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
SeeRated ★ 5.0
SeeRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Super CrooksRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5