Movies
Ratings
254
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5