Movies
Ratings
98
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
WimbledonRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0