Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0