Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Platonic Season 1Rated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The StudioRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5