Series
Ratings
24
Golden TimeRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5