Titles you rated
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
Movie 43Rated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0