Series
Ratings
20
PastaRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 0.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 5.0