Titles you rated
TumbleweedRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 5.0
The Great ActorRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 5.0
The DealRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
The Long Way HomeRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 5.0
OfficeRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 5.0