Titles you rated
 Water for ElephantsRated ★ 1.5 Water for ElephantsRated ★ 1.5
 YoloRated ★ 3.5 YoloRated ★ 3.5
 Tall Girl 2Rated ★ 4.0 Tall Girl 2Rated ★ 4.0
 Tall GirlRated ★ 4.0 Tall GirlRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 Lilo & StitchRated ★ 3.0 Lilo & StitchRated ★ 3.0
 Mary ShelleyRated ★ 3.5 Mary ShelleyRated ★ 3.5
 The Painted VeilRated ★ 3.5 The Painted VeilRated ★ 3.5
 The GorgeRated ★ 2.5 The GorgeRated ★ 2.5
 Meet Joe BlackRated ★ 4.0 Meet Joe BlackRated ★ 4.0
 The TearsmithRated ★ 2.5 The TearsmithRated ★ 2.5
 The Rose of VersaillesRated ★ 2.5 The Rose of VersaillesRated ★ 2.5
 My Rainy DaysRated ★ 5.0 My Rainy DaysRated ★ 5.0
 Your Eyes TellRated ★ 3.5 Your Eyes TellRated ★ 3.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
 WickedRated ★ 5.0 WickedRated ★ 5.0
 SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0 SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
 Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0 Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
 UprisingRated ★ 4.0 UprisingRated ★ 4.0
 HoneySweetRated ★ 4.0 HoneySweetRated ★ 4.0