Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.5
DefianceRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5