Movies
Ratings
1009
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5