Movies
Ratings
34
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The KingRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0