Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0