Movies
Ratings
82
The Con ArtistsRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0