Movies
Ratings
199
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Project SilenceRated ★ 1.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.5
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
WishRated ★ 4.5