Series
Ratings
15
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Fate: The Winx Saga Season 2Rated ★ 1.5
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5