Series
Ratings
205
Cloud BreadRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Beyblade Metal MastersRated ★ 4.0
- Beyblade: Metal FusionRated ★ 4.0
- BeybladeRated ★ 4.0
Accel WorldRated ★ 4.0- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 3.5
- When Supernatural Battles Became CommonplaceRated ★ 3.5
- A Chivalry of the Failed KnightRated ★ 3.5
- Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 3.5
- Baka and Test: Summon the Beasts Two! Season 2Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5