Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Game NightRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Truth or DareRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 3.5
PrideRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.5