Movies
Ratings
16
Architecture 101Rated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5