Titles you rated
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0