Titles you rated
The AvengersRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5