Titles you rated
PenguindrumRated ★ 3.5
Mieruko-chanRated ★ 3.0
Majestic PrinceRated ★ 4.0
Handa-kunRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5
Prison SchoolRated ★ 3.5
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 1.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 5.0- Nyarko -Another Crawling Chaos-Rated ★ 2.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0
Code BlueRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Magical Girl OreRated ★ 0.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5
Ssss.DynazenonRated ★ 4.0