Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Desperate Mr. XRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.5