Series
Ratings
14
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0