Series
Ratings
15
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
We Got Married Season 4Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5