Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.5