Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
- BeybladeRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 1.0
Dr. RomanticRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0