Titles you rated
PreacherRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
CoyoteRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
PD수첩Rated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 4.5
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0- 신 도라에몽Rated ★ 5.0