Series
Ratings
455
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
UntamedRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 4.5
Succession Season 4Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The PenguinRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5