Titles you rated
GhostbustersRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5