Movies
Ratings
226
KOKUHORated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.0
A Scene at the SeaRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
IncantationRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
The Chinese FeastRated ★ 3.5- Scary HouseRated ★ 3.0