Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0