Titles you rated
The MuleRated ★ 4.5
The Glass HouseRated ★ 3.0
GlassRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.0
CocoRated ★ 2.5
Mr. HolmesRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Justice League: Crisis on Two EarthsRated ★ 2.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 2.0
Feng ShuiRated ★ 1.5
Master Z: Ip Man LegacyRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 1.5
TriangleRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 1.0