Series
Ratings
87
PenguindrumRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Encouragement of Climb Next SummitRated ★ 3.5
NANARated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.5
KyousougigaRated ★ 2.5
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 4.5
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 5.0
SarazanmaiRated ★ 4.5
Yurikuma ArashiRated ★ 5.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Interspecies ReviewersRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Revue StarlightRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
High School DxDRated ★ 3.0
Eromanga SenseiRated ★ 1.0