Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0