Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0