Titles you rated
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Sweet RevengeRated ★ 5.0
PastaRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0