Titles you rated
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
A ProphetRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Space CowboysRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
Kill the IrishmanRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 4.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 5.0
Inside ManRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0